Gelişen çağın, değişen beslenme alışkanlıklarından fast food modellerine yeni bir ürün, yeni bir türk markası eklemek için yola çıktık.


"Pilav Aşkına"

 

Bu ürün, 7' den 70' e herkesin çok sevdiği pilav ...

Bir UFRAD üye firması olarak amacımız, Türk Franchise markalarını çoğaltmak, yatırımcıya yeni bir iş fırsatı yaratmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak girişimcimize yeni ufuklar açmak olacak.

                      Dünyanın asırlardır tükettiği, sağlıklı, besleyici bu lezzeti günümüze uyarlayarak tüketicinin beğenisine sunmak bize ayrı bir heyecan vermekte.

O Pilavcı'nın aynı zamanda yurt dışı planlamasıda düşünülmesi nedeniyle, Master Franchise vererek ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak olması temennimiz bizleri ayrıca heyecanlandırmaktadır.

 

Nasıl yola çıktık?

 

              Pilavcılık özellikle İstanbul’da her köşe başında görmeye alıştığımız bir iş modeli haline geldi. 2012 den sonra sektöre verdiğimiz değerle ve katkılarla pilav sektörü farklı bir noktaya  ulaştı. Kahve ve simit örneklerinde olduğu gibi. Kahve artık kahvehanelerde içilmiyor, karlı bir iş modeli olarak görülüyor. Aynı şey simit için de geçerli. Simit eskiden çocukların baş üstü tablalarında gezerdi şu an uzun zamandır harika konseptlerle hedef kitlesiyle buluşuyor. Diğer gıda ürünleri de zamanla böyle konsept haline gelecek.

               Bu düşünceyle bizler de pilav konseptini yatırımcılarımızla birlkte hedef kitlesi ile buluşturmaya başladık. Şu anda İstanbul başta olmak üzere İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Konya, Antalya, Bursa gibi şehirlerde caddelerde AVMlerde yapılanmamızı hızla gerçekleştiriyoruz. Pilavı kazançlı bir iş modeli haline getirdik.

               Bir franchise sistemi ile yatırımcılarımıza sunduk. “O Pilavcı” markasıyla müşteri kitlemizi yarattık, aranan, güvenilir, lezzetli ve kârlı bir yatırım modeli geliştirdik. HEDEFİMİZ Türkiye'nin en büyük gıda franchise markası olmak.

 

Pilavın Faydaları

 

Yüksek tansiyonu düşürür.

Kan şekeri değerini sabit tutar.

Böbrek taşı oluşumunu engeller.

Bağırsak kanserine karşı koruyucudur.

Kansere yakalanma riskini azaltır.

Sedef hastalığı nedeniyle pullanan derinin temizlenmesini sağlar.

Enerji verir ve vücudu güçlendirir.

Zihin açıklığı sağlar.

Hazmı kolaylaştırır.

İshali keser.

Kalp ve damar sağlığını korur.

Böbreklere iyi gelir.

Kolesterolü düşürür.

Kalp krizi riskini azaltır.